s

Účtovný servis

 

Účtovníctvo a mzdový servis vám ušijeme presne na mieru

Účtovníctvo, personalistika a mzdový servis patria k oblastiam, ktorým sa treba naplno venovať. Kvôli častým legislatívnym zmenám a dôslednosti, ktorú pri práci v účtovníctve treba, odvádzajú tieto aktivity vašu pozornosť od podnikania a získavania financií. Nechajte svoj účtovný servis na našich pleciach, objednajte si u nás služby mzdového či personálneho servisu a venujte sa podnikaniu naplno.

 

 

 

 

Jednoduché a podvojné účtovníctvo robíme už viac ako 24 rokov

Benetip poskytuje účtovnícke služby menším stredným a stredným podnikom v Žiline a v okolí už 24 rokov. Okrem jednoduchého a podvojného účtovníctva pre firmy poskytujeme kompletné účtovné služby ako kontroly účtovníctva, dohľad nad účtovníctvom a rekonštrukcie účtovníctiev do legislatívne vyhovujúceho stavu.

 

 

 

 

 

Účtovníctvo Benetip to je Žilina + okolie

 

Účtovníctvo vedieme hlavne pre firmy v Žiline a v okolí, nie je pre nás problém ponúknuť služby aj pre firmy vzdialené od Žiliny - máme napr. klientov z Bratislavy. Základom našej práce je profesionálny prístup a ústretová komunikácia so zákazníkom.

 

 

 

Máme viac ako 60 klientov a 10 000 spracovaných účtovných zápisov mesačne

Náš špecializovaný tím sa postará o kompletnú a odbornú správu účtovnej agendy a výstupy. Napojíme sa do toku informácií medzi relevantnými oddeleniami, ktoré vytvárajú podklady pre účtovné operácie. Účtovnícke služby aj výsledné reporty prispôsobíme vašej firme na mieru. Či už plné spracovanie alebo výberová kontrola - nič nie je pre nás problém.

 

 

 

 

 

My sa prispôsobujeme vám

Nelimitujeme vás počtom zamestnancov alebo poľom pôsobnosti vášho podnikania. Slovenská či zahraničná firma, spoločnosť zamestnávajúca 50 alebo 500 zamestnancov. Oslovte nás a vypracujeme vám kalkuláciu na vedenie účtovníctva.

 

 

 

Kto sú naši klienti?

Stredné, menšie stredné ale aj malé firmy, ktoré sa rozhodli v prvom rade podnikať a nechať administratívne záležitosti na pleciach spoľahlivej a overenej firmy. Okrem firiem spravujeme účtovníctvo fyzickým osobám aj zahraničným subjektom. 

 

 

 

 
 

Účtovný servis od nás    KONTAKTUJTE NÁS

 

 

 

​​Ponuka účtovníckych služieb od spoločnosti Benetip:

 

 

  • Vedenie jednoduchého účtovníctva pre fyzické osoby:

  • Spracujeme kompletné účtovníctvo pre živnostníkov, vypracujeme daňové priznania DPH podľa obdobia, na ktoré je klient ako platca registrovaný alebo ročné výkazy o príjmoch a výdavkoch.

 

  • Vedenie podvojného účtovníctva pre slovenské aj zahraničné spoločnosti a firmy:

  • Vedenie hlavnej knihy, účtovného denníka, evidencia došlých a vystavených faktúr, ročná účtovná závierka a uzávierka, vypracovanie daňového priznania DPH podľa registrovaného obdobia, na ktoré je klient platcom dane.

 

  • Kompletný servis účtovníckych záležitostí a administratívy:

  • Okrem poradenstva ponúkame aj služby šité priamo na mieru podnikateľovi a jeho spoločnosti. Využite aj služby mzdového servisu a personálneho servisu a budete mať všetko pod jednou strechou.
 
  • Spracovanie účtovníckych výstupov a reportov podľa požiadaviek klienta:

  • Výstupy a reporty v slovenskom aj v cudzom jazyku pre nás nie sú problém. Pracujeme s modernými systémami a softvérmi a vieme sa prispôsobiť požiadavkám a potrebám klienta.

 

  • Nadštandardné služby v oblasti účtovníctva:

  • Výstupy, reporty, exporty a spracovanie podkladov špeciálnymi softvérmi a programami. 

 

 

K účtovnému servisu ponúkame aj mzdový a personálny servis

Aby bola ponuka našich služieb naozaj kompletná, zaradili sme k účtovnému servisu aj mzdový servis pre firmy a ich zamestnancov. Kompletná mzdová agenda zahŕňa napríklad výplatné pásky, prihlášky a odhlášky do poisťovní, odvody do poisťovní, mesačné a ročné výkazy, hlásenia či prehľady podľa požiadaviek klienta.

 

 

 

 

 

Prečítajte si viac:

Mzdy, mzdový servis a personalistika

  Nezáväzná kalkulácia na účtovný servis

 

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia