s

Spoľahlivý partner v účtovníctve

Dňa 05.03.2014  sme poskytli rozhovor lokálnym žilinským novinám Žilinec, publikovaný v dvoch častiach. Predmetné články boli okrem tlačeného vydania publikované aj na webe (2/2).

 

O tom, aké je dôležité nájsť si dobrého a kvalitného partnera v oblasti účtovníctva, miezd a personalistiky, sme sa v minulom čísle rozprávali s konateľom firmy BENETIP services, s. r. o., Martinom Surovým. Teraz vám prinášame rozhovor o tom, prečo by sme si za partnera mali zvoliť práve spoločnosť, ktorej šéfuje.

 

Vo svetle toho, čo odznelo už v predchádzajúcom rozhovore, čo ponúka svojim zákazníkom spoločnosť BENETIP Services, s. r. o.? 

Spoločnosť BENETIP Services, s. r.o. ponúka svojim klientom kompletný účtovný, mzdový a personálny servis a poradenstvo. Za viac ako 20 rokov pôsobenia sme už preskákali všeličo a na základe spätných väzieb a vývoja neustále vylaďujeme naše služby. Napr. máme oddelené tímy pre oblasť účtovnej a mzdovej agendy, ktorým poskytujeme kvalitnú hw. a sw. podporu. Máme stabilné jadro kľúčových odborných zamestnancov bez fluktuácií, neustále ich vzdelávame a pripravujeme na všetky legislatívne zmeny. Našimi klientmi sú desiatky spoločností s rôznou veľkosťou, odvetvím, predmetom podnikania aj vlastníckou štruktúrou, takže už sme zažili skutočne kvantá rôznych špecializovaných účtovných prípadov.

 

Poskytujete okrem štandardizovaného účtovného a mzdového servisu aj ďalšie služby?

Naším cieľom je komplexnosť, preto spolupracujeme s registračnými firmami, právnickými kanceláriami, daňovými špecialistami, audítorskými spoločnosťami aj súdnymi znalcami. Okrem štandardizovaných servisných služieb sme už robili aj rôzne kontrolné činnosti, rekonštrukcie účtovníctiev, zavádzanie agendy, spoluprácu so zahraničnými subjektmi, poradenstvo, mzdové audity… Je toho veľa. Samozrejme, základ je v štandardizovaných činnostiach, ktoré prevádzkujeme nepretržite od založenia našej firmy.

 

A čo garancie? Preplácate klientom pokuty udelené v súvislosti s vašou činnosťou?

Samozrejme, bez toho to nejde, sme seriózna spoločnosť. Rovnako garantujeme diskrétnosť. Máme mnoho klientov, pre ktorých je podstatným kritériom zabránenie úniku citlivých dát (najmä mzdových) do interného aj externého prostredia – inak by s nami už nespolupracovali.

 

Pôvodný článok na: http://novinyzilinec.sk/zaujalo-nas/spolahlivy-partner-v-uctovnictve/

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia