s

Mzdový servis a personalistika

 

Mzdový servis a personalistiku vám ušijeme presne na mieru

Mzdový servis, to nie sú len prevody na účty vašich zamestnancov. Výpočet odvodov, prihlášky a odhlášky do poisťovní, výkazy, hlásenia a kompletná personalistika vyžaduje vo vašej firme špeciálne oddelenie, prípadne zamestnanca, ktorý sa bude o túto oblasť starať. Nezabudnite na pravidelné školenia, pretože tak ako účtovníctvo, aj mzdový servis mení neustále svoje legislatívne podmienky, ktoré treba ovládať a dodržiavať.

 

 

 

 

Mzdový servis poskytujeme pre viac ako 60 klientov

Už viac ako 60 slovenských a zahraničných firiem prenechalo kompletné spracovanie na nás. Externá spolupráca s firmami funguje na 100%-tnej diskrétnosti a ochrane všetkých dôverných údajov, takže sa o prienik informácií smerom von nemusíte báť.

 

 

 

 

 

Kompletný mzdový a účtovný servis na jednom mieste

Viacerí klienti si okrem spracovania miezd a výplat nechajú spracovávať u nás aj svoje účtovníctvo. Všetky služby tak majú pod jednou strechou, vedia, koho kontaktovať v prípade otázok a nehrozia tak nezrovnalosti medzi jednou a druhou oblasťou - všetko totiž robí jedna firma a kompletne.

 

 

 

Viac ako 1 000 zúčtovaných miezd mesačne

Mesačne spravíme pre našich klientov mzdy pre viac ako 1000 zamestnancov a dohodárov. Prirátajte si k tomu cez 10 000 účtovných zápisov, ktoré nám každý mesiac prejdú rukami a zistíte, že sa účtovníctvu naozaj venujeme naplno a snažíme sa napredovať ako technologicky, tak personálne.

 

 

 

 

 

 

Mzdový servis nielen pre Žilinu a okolie

Nakoľko je mzdový servis a jeho vypracovanie externou záležitosťou, poskytujeme tieto služby nielen pre Žilinu, ale aj pre vzdialenejšie firmy. Mzdový servis máme špeciálne optimalizovaný pre diaľkové a kompletne elektronické poskytovanie. Kompletné spracovanie mzdovej agendy dostávate vo vami želaných výstupoch a reportoch a v tom čase, v ktorom potrebujete. Podmienky spolupráce prispôsobujeme my vám, nie vy nám.

 

 

 

 

Externý mzdový servis šetrí vaše náklady

Nemusíte platiť zamestnanca alebo celé oddelenie, ktoré sa sústredí len na mzdy a personalistiku. Odpadajú tým aj prenájmy za kancelárie, mzdu pre vašu účtovníčku a poplatky za drahé školenia, veľmi drahé softvéry, databázy, servery a ich údržbu či aktualizácie. 

 

 

 

 

 
 

Mzdový servis od nás    KONTAKTUJTE NÁS

 

 

 

 

Vyberte si zo služieb mzdového a personálneho servisu Benetip:

 

  • Kompletné spracovanie mzdového servisu pre stredné a veľké firmy:

  • Vybrať si môžete z nasledovných modelov spolupráce:
  • spracovanie vašej agendy v našich priestoroch s využitím nášho vybavenia a informačných systémov, archivácia taktiež v našich priestoroch,
  • spracovanie vo vašich priestoroch s využitím nášho vybavenia a informačných technológií,
  • spracovanie s využitím vášho informačného systému v našich priestoroch vrátane archivácie dokladov,
  • poskytovanie služby vo vašich priestoroch vrátane využitia vašich technológií.
 
  • Kontrola miezd, mzdový a personálny audit:

  • Vieme vám poskytnúť aj kontrolu a audit súvisiaci s personálnou či mzdovou agendou spoločnosti. Vďaka tomu zistíte, či máte všetky administratívne záležitosti v poriadku.

 

  • Nadštandardné služby v oblasti mzdy a personalistiky:

  • Personálne moduly, exporty do účtovníctiev, exporty do internet bankingov, dochádzkové systémy prepojené so mzdovým servisom, intranetový portál zameraný na správu humanresources (ľudských zdrojov) a všetko, čo potrebujete k 100%-tnej spokojnosti.

 

 

 

 

 

Ak potrebujete nadštandardné služby v oblasti miezd a personalistiky, poďte k nám

Neustále zdokonaľujeme naše metódy automatizovanej elektronickej komunikácie a integrácie so systémami zákazníka tak, aby boli reporty a exporty pre vás prijateľné a efektívne. V spolupráci s našimi softvérovými dodávateľmi vieme zabezpečiť zriadenie a správu webového portálu prepojeného so mzdovo-personálnou databázou. Vďaka sprístupneniu funkcionalít systému pre vedúcich pracovníkov ale i zamestnancov, podporuje portál LOGA optimalizáciu personálnych procesov.

 

Kladné referencie, ktoré hovoria za celú našu prácu

Mzdový a personálny servis sme rozbiehali napríklad v známej spoločnosti KIA Motors Slovakia a pre jej viacerých kľúčových partnerov. V oblasti mzdových služieb sa na nás spoľahli aj firmy ako PHA Slovakia, Hyundai AutoEver Europe GmbH, Giesecke&Devrient Slovakia, BKS Bank AG & BKS-Leasing, BEST Slovakia. Okrem vedenia mzdovej agendy vám vieme poskytnúť aj službu auditu mzdovej a personálnej evidencie.

 

 

 

 

 

 

 

Prečítajte si viac:

Účtovný servis

  Nezáväzná kalkulácia na mzdový servis

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia